Ήμασταν εκεί! Στο 3ο Πανελλήνιο Συνέδριο για την Υγεία και την Ασφάλεια στην Εργασία.
10 & 11 Νοεμβρίου όλος ο κόσμος για την Ασφάλεια στην Εργασία πέρασε από το περίπτερό μας και για άλλη μια φορά δικαιώσαμε τον τίτλο της πιο πολυβραβευμένης εταιρίας στον τομέα της ασφαλούς εργασίας σε ύψη.
![](https://static.wixstatic.com/media/e50a43_254e0262d4364fa1b75ed37282a885ee~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/e50a43_254e0262d4364fa1b75ed37282a885ee~mv2.jpg)
Ο Άγγελος Ασαριωτάκης, σε μια εμπεριστατωμένη ομιλία έδωσε το στίγμα τόσο της φιλοσοφίας όσο και της εξειδίκευσης της ACTIVE POINT στη διάσωση ανθρώπων που εργάζονται σε βιομηχανικό περιβάλλον και μεγάλα εργοτάξια.
Η εταιρία μας θα συνεχίσει να πρωτοστατεί στον τομέα της ασφαλούς εργασίας και να δίνει το παρόν ενημερώνοντας , εκπαιδεύοντας και συμβάλλοντας στην ανάπτυξη της κουλτούρας της υγείας και της ασφάλειας στις εργασίες σε ύψη
![](https://static.wixstatic.com/media/e50a43_33918f2989204a5e83f05c7c644513f1~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_98,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/e50a43_33918f2989204a5e83f05c7c644513f1~mv2.jpg)